Een te hoge cholesterol, wat nu: stel je eigen dag- en weekmenu samen

 INFOSESSIE "EEN TE HOGE CHOLESTEROL, WAT NU: STEL JE EIGEN DAG-EN WEEKMENU SAMEN"

Heb je een hoge cholesterol? Weet je soms ook niet wat je elke dag moet eten, met als doel je cholesterol onder controle te houden? In deze infosessie, gegeven door diëtiste Chloë Beaucarne, is er ruimte voor vraagstelling en krijg je info over:

  • Tools om je eigen dag- en weekmenu samen te stellen
  • Praktische oefeningen om een eigen menu op te stellen

       

 

Een te hoge cholesterol, wat nu: stel je eigen dag- en weekmenu samen


Online inschrijven

  • Datum: 2026-04-23
  • Uur: van 09:30 tot 11:00

Indien het maximum aantal deelnemers bereikt is, wordt een wachtlijst aangelegd. Ook hierop kunt u inschrijven.

 

Vul hieronder uw gegevens aan. Vult u uw e-mailadres in, dan houden we u automatisch op de hoogte per mail. Heeft u geen e-mailadres? Vul dan zeker uw telefoonnummer in. Klik op de groene knop onderaan om in te schrijven. U ontvangt een bevestiging per mail.

INSCHRIJVINGSFORMULIER

Voornaam

Familienaam

Telefoonnummer

alle velden zijn verplicht

E-mailadres

Ik bevestig mijn inschrijving voor Een te hoge cholesterol, wat nu: stel je eigen dag- en weekmenu samen op 2026-04-23 van 09:30 tot 11:00
COVID-19 vaccinatie
Terug naar boven